Zespół Zlepce przypomina wielkanocne obrzędy 2013-03-22 13:48:31
Zespół "Zlepce", działający przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-Zdroju, zaprasza wszystkich na prezentację obrzędów wielkanocnych. Spotkanie odbędzie się w środę 27 marca o godzinie 15.30 w sali koncertowej sanatorium Marconi.
Kto ciekawy i głodny wiedzy na temat tradycji wielkanocnych, koniecznie powinien wybrać się do Marconiego.
|
|
|