Jak uczniowie SOSW wiosnę witali
2013-03-22 13:29:15

21 marca uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Pińczowie powitali wiosnę 'żółtym świętem'. Tego dnia wyjątkowo wszyscy nauczyciele i uczniowie zadbali, aby w ich ubiorze znalazło się coś żółtego.


W wystroju szkoły także dominował kolor żółty, który rozjaśnił budynek, sprawiając, że wnętrza stały się cieplejsze i weselsze.


 

 wiosna_specjalny_osrodek1.jpg

 wiosna_specjalny_osrodek3.jpg

 wiosna_specjalny_osrodek4.jpg

Dla uczniów przygotowano liczne konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. Spotkaniu towarzyszyła muzyka Vivaldiego "Cztery pory roku". Nie zabrakło także wspólnego poczęstunku, gdzie także... królował kolor żółty. Było bardzo pysznie i miło. Tylko czekać, aż pojawi się wiosna.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13576