Przydomowe oczyszczalnie ścieków w gminie Nowy Korczyn z unijnym dofinansowaniem
2013-03-22 11:07:51

W dniu 21 marca 2013 roku Wójt Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja i Skarbnik Gminy Joanna Parlak podpisali umowę z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem na budowę 118 przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach: Piasek Wielki, Badrzychowice,
Strożyska, Sępichów i Ucisków.





Jak informuje wójt, wartość projektu wynosi 2 579 081,25 zł, dofinansowanie unijne - 1 572 932 zł, a wkład własny gminy oraz mieszkańców - 1 006 149,25 zł. Inwestycja realizowana będzie w latach 2013-2014 i z pewnością wpłynie na poprawę stanu środowiska oraz warunków życia mieszkańców.

IMG_8307.JPG

Podpisanie umowy z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem

IMG_8302.JPG

Prezentacja gminy oraz przedmiotowych oczyszczalni ścieków

/Serwis Informacyjny UG Nowy Korczyn/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13573