Spotkanie z burmistrzem w BSCK
2013-03-21 09:41:28
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza mieszkańców miasta na spotkanie dotyczące wdrożenia nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, który obowiązywał będzie od 1 lipca br. Spotkanie odbędzie się 21 marca 2013 r. o godzinie 17.00 w sali kinowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury al. Mickiewicza 22.
Ponadto informuje się o obowiązku składania do Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Termin złożenia deklaracji upływa z dniem 31 marca br. Druki deklaracji dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy pokój nr 3 lub na stronie internetowej www.umig.busko.pl w zakładce FORMULARZE.
źródło: www.umig.busko.pl
|