Powitajmy wiosnę z Zuzią 2013-03-20 15:32:48
Bardzo serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 23 marca 2013 roku na Placu Targowym przy ulicy Stawowej. Podczas Kiermaszu będzie można zakupić ozdoby świąteczne: stroiki, pisanki, baranki, kurczaczki, wiosenne kwiaty oraz wiele innych dekoracji.
Będzie również możliwość degustacji domowych wypieków. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony jest na leczenie Zuzi Stachowicz. Jest to kolejna forma pomocy dla siedmioletniej dziewczynki z Buska-Zdroju. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji od godziny 8.00 do wyczerpania zapasów. Czytaj również: Kukuryku w cielętniku! |
|
|