Powitajmy wiosnę z Zuzią
2013-03-20 15:32:48

Bardzo serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 23 marca 2013 roku na Placu Targowym przy ulicy Stawowej. Podczas Kiermaszu będzie można zakupić ozdoby świąteczne: stroiki, pisanki, baranki, kurczaczki, wiosenne kwiaty oraz wiele innych dekoracji.


Będzie również możliwość degustacji domowych wypieków. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony jest na leczenie Zuzi Stachowicz. Jest to kolejna forma pomocy dla siedmioletniej dziewczynki z Buska-Zdroju. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji od godziny 8.00 do wyczerpania zapasów.

Czytaj również: Kukuryku w cielętniku!



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13556