SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY NOWY KORCZYN 2013-04-02 09:12:44
Przypominamy, iż zgodnie z uchwałą Rady Gminy w Nowym Korczynie z dnia 22.12.2012 r. w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w dniu 31 marca 2013 roku mija termin składania deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych.

Dotrzymanie tego terminu pozwoli na prawidłowe przeprowadzenie procedury przetargowej celem wyłonienia przedsiębiorcy, który będzie odbierał odpady komunalne z terenu Gminy Nowy Korczyn. Terminowe złożenie deklaracji pozwoli również uniknąć konieczności określenia wysokości opłaty za odpady komunalne w drodze decyzji administracyjnej. Wypełnione deklaracje należy złożyć w Sekretariacie Urzędu Gminy przy ul. Krakowskiej 1. Przypominamy również o konieczności rozwiązania w stosownym terminie dotychczasowych umów na odbiór i wywóz odpadów komunalnych.
/Serwis Informacyjny UG/
|
|
|