Dzień Kobiet w Nowym Korczynie
2013-03-20 10:13:49


Rozbawione, radosne i bardzo szczęśliwe były wszystkie Panie z gminy
Nowy Korczyn, które w sobotę 9 marca hucznie świętowały Dzień Kobiet.





Tego dnia władze samorządowe gminy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowały Gminny Dzień Kobiet, zapraszając świętujące do remizy strażackiej tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej.
Wszystkich gości, a przede wszystkim licznie zebrane mieszkanki gminy, powitała Bogumiła Zawada – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Popłynęły również życzenia dla wszystkich kobiet. Zdrowia, radości, powodzenia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń życzył wójt Paweł Zagaja.
Dla zebranych gości wystąpili artyści Sceny Juno z Lublina, którzy przygotowali spektakl pt. „Kwiatek dla Ewy”. Spotkaniu towarzyszyła również muzyka zapewniona przez zespół wokalno – instrumentalny „Virago” z Nowego Korczyna.
To był bardzo miły dzień, podczas którego wszystkie Panie, choć na chwilę, oderwały się od codziennych obowiązków, by dobrze się bawić w gronie znajomych.

dknk_2013_1.JPG

dknk_2013_2.JPG

dknk_2013_3.JPG

dknk_2013_4.JPG

dknk_2013_5.JPG

dknk_2013_6.JPG

dknk_2013_7.JPG

/Serwis Informacyjny UG/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13550