Kukuryku w Cielętniku 2013
2013-03-19 15:20:45

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury oraz Koalicja Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich zapraszają mieszkańców gminy na Kiermasz Wielkanocny Kukuryku w Cielętniku, który odbędzie się 23 marca 2013 r. na placu targowym przy ul. Stawowej w Busku-Zdroju.


Jak co roku w kiermaszu udział wezmą koła gospodyń wiejskich, członkowie licznych stowarzyszeń, młodzież i nauczyciele szkół oraz wielu wystawców prezentujących ciekawe propozycje związane z okresem Wielkanocnym.

 

kukuryku2012006.jpg


Tego dnia królować będą kolorowe kramy, suto zastawione stoły, palmy i przepiękne ozdoby wielkanocne. Impreza będzie okazją do skosztowania domowych ciast i wypieków oraz zrobienia przedświątecznych zakupów.

 

kukuryku2012014.jpg


Kiermasz rozpocznie się o godz. 8.00. Trwał będzie do wyczerpania zapasów.

(zdjęcia archiwum)






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13543