POWITAJ WIOSNĘ NA SPORTOWO!
2013-03-18 15:20:35

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza Państwa Firmę do wzięcia udziału w IV Międzyzakładowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 23 marca 2013 roku od godziny 10.00 w salach gimnastycznych w Szkole Podstawowej w Solcu Zdroju oraz w Szkole Podstawowej w Zborowie.


Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, umożliwienie i prowadzenie rywalizacji pomiędzy amatorskimi drużynami oraz wyłonienie najlepszej z nich.
Czynny udział w turnieju właścicieli, dyrektorów placówek, kierowników-OBOWIĄZKOWY.
 Regulamin rozgrywek.
Ze sportowym pozdrowieniem!

źródło: www.solec-zdroj.eu





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13537