Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza Państwa Firmę do wzięcia udziału w IV Międzyzakładowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 23 marca 2013 roku od godziny 10.00 w salach gimnastycznych w Szkole Podstawowej w Solcu Zdroju oraz w Szkole Podstawowej w Zborowie.
Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, umożliwienie i prowadzenie rywalizacji pomiędzy amatorskimi drużynami oraz wyłonienie najlepszej z nich.
Czynny udział w turnieju właścicieli, dyrektorów placówek, kierowników-OBOWIĄZKOWY.
Regulamin rozgrywek.
Ze sportowym pozdrowieniem!
źródło: www.solec-zdroj.eu