Zima wróciła 2013-03-15 12:20:17
Chociaż kalendarz stanowczo wskazuje, że dzisiaj 15 dzień marca, a co niektórzy, zwiedzeni kilkoma wiosennymi dniami, już zdążyli zmienić opony na letnie (tak, są tacy optymiści), na zewnątrz zima. I to nie byle jaka zima.
Wszędzie mnóstwo śniegu, znów powróciły problemy z nieodśnieżonymi ulicami, chodnikami, samochodami, które nie chcą odpalić, zamarzniętymi szybami, tudzież drzwiami, zmarzniętymi nosami, palcami u nóg itd. Jest zimno, wieje silny wiatr i gdyby nie fakt, że dzień jest dłuższy, myślałby kto, że zamiast marca mamy styczeń. 
Ale wiosna przecież przyjść musi. A co zrobić, żeby wreszcie się pojawiła? O tym w artykule W oczekiwaniu na przyjście wiosny.
|
|
|