Nietrzeźwy za kierownicą
2013-03-14 10:40:30

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej zatrzymali dzisiaj w nocy, 14 marca, do kontroli drogowej kierującego Polonezem. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział 17-letni mieszkaniec gm. Kazimierza Wielka.


Od kierowcy wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie wykazało, że 17-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi oraz niezbędnych dokumentów. Teraz 17-letni kierowca Poloneza może odpowiadać za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13514