Zabrał kamerę i uszkodził kabel
2013-03-13 13:43:47
11 marca około godziny 22.00 w sklepie przy ulicy Chrobrego w Jędrzejowie doszło do kradzieży. Nieznany sprawca po uprzednim zdemontowaniu zewnętrznej kamery monitoringu umieszczonej w sklepie spożywczym, zabrał sprzęt.
Ponadto dokonał uszkodzenia kabla zasilającego monitoring , powodując straty o łącznej wartości 600zł.
|