Zabrał kamerę i uszkodził kabel
2013-03-13 13:43:47

11 marca około godziny 22.00 w sklepie przy ulicy Chrobrego w Jędrzejowie doszło do kradzieży. Nieznany sprawca po uprzednim zdemontowaniu zewnętrznej kamery monitoringu umieszczonej w sklepie spożywczym, zabrał sprzęt.


Ponadto dokonał uszkodzenia kabla zasilającego monitoring , powodując straty o łącznej wartości 600zł. 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13508