Złodziej w szpitalu
2013-03-13 11:46:25

29-letnia mieszkanka gminy Działoszyce została okradziona podczas pobytu w szpitalu.

Złodziej z torby podróżnej znajdującej się pod łóżkiem kobiety w sali szpitalnej, zabrał portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 200 złotych, dowodu osobistego, prawa jazdy.



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13502