Złodziej w szpitalu 2013-03-13 11:46:25
29-letnia mieszkanka gminy Działoszyce została okradziona podczas pobytu w szpitalu.
Złodziej z torby podróżnej znajdującej się pod łóżkiem kobiety w sali szpitalnej, zabrał portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 200 złotych, dowodu osobistego, prawa jazdy.
|
|
|