Teatr Ciut Frapujący nie próżnuje. 13 kwietnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury premiera komedii kryminalnej 'MORDERSTWO O PÓŁNOCY'.
Jesteśmy teraz w trakcie intensywnych prób do „Morderstwa...” jakkolwiek dziwnie to brzmi. Na tym etapie to jest jeszcze totalny bajzel, ale powoli wyłania się obraz tego co mamy Wam do pokazania. „Morderstwo o północy” to sztuka lekka, dowcipna, dająca wiele pola do zabawy w teatr.

Po „Emigrantach” Sławomira Mrożka, spektaklu przejmującym i wymagającym od widza dużego skupienia, to czysta rozrywka. Mamy nadzieję, że się spodoba. Przedstawienie zaplanowane jest na 13, 14, 20 i 21 kwietnia o godzinie 19:00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
TCF
źródło: www.psck.pl