Cia³o kobiety w Wi¶le
2013-03-12 11:20:41

Dzisiaj, 12 marca, stra¿acy wy³owili z Wis³y w Nowym Korczynie cia³o kobiety. Zosta³o ono przekazane prokuratorowi i policji, którzy ustal± personalia zmar³ej.


Po godzinie 9.00 buscy stra¿acy otrzymali informacjê o p³ywaj±cych przy barce w Nowym Korczynie zw³okach. Na miejsce zosta³y wys³ane dwa zastêpy stra¿y po¿arnej. Jak poinformowa³ nas st.kpt.Robert Bujny rzecznik buskiej stra¿y, po wy³owieniu zw³ok kobiety, zosta³y one przekazane prokuratorowi i policji, którzy ustal± to¿samo¶æ zmar³ej i zbadaj± okoliczno¶ci zdarzenia.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13492