Weszli do domu, wybijając szybę
2013-03-11 09:19:01

Na 700 złotych wyceniono straty po kradzieży, która miała miejsce w okresie od 1 listopada 2012 roku do 10 marca 2013 roku w Pińczowie.


Złodzieje, wybijając szybę w drzwiach balkonowych domu jednorodzinnego, dostali się do środka budynku. Zabrali rower górski, piłę spalinową, butlę gazową, wiertarkę elektryczną i robot kuchenny. 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13477