4 MEDALE BUSKICH LEKKOATLETÓW
2013-03-07 14:07:21

4 medale zdobyli buscy lekkoatleci w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS, które odbyły się 5 marca 2013r. w Strawczynie.


Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Słoneczka Busko Zdrój podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego L A w biegach przełajowych. Zawodnicy Słoneczka zdobyli 1 złoty i 3 brązowe medale na otwarcie sezonu lekkoatletycznego w Strawczynie

mistrzostwa_strawczyn001.JPG 

Wyniki:

szkoły podstawowe:

kategoria dzieci (dziewczęta): 3. Joanna GOZDEK(Słoneczko Busko-Zdrój); (chłopcy): 1. Mateusz WRÓBEL (Słoneczko);

młodzicy (dziewczęta): 3. Kinga KOWALSKA (Słoneczko), 10. Wiktoria NOWAK (Chłopcy): 13. Artur SZYMCZYK (Słoneczko);

Juniorzy młodsi: (Chłopcy): 3. Damian SATOR (Słoneczko).


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13460