Na dzień Kobiet zapraszamy do 'Bodymaniaka'
2013-03-07 12:49:06
8 Marca wszystkie Panie wchodzą na siłownię za darmo!! Natomiast w sobotę 9 marca zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet w Klubie Sportowym 'Bodymaniak'. Z okazji Święta Pań zorganizowaliśmy dla Was trzygodzinny maraton ZUMBY!
Zajęcia poprowadzi licencjonowana instruktorka Zumby Renata Jabłońska. 3 godziny szalonej zabawy i tysiące spalonych kalorii, nie możecie tego przegapić! Zaczynamy o godzinie 17:30!
UWAGA: 8 Marca wszystkie Panie wchodzą na siłownię za darmo!!
Czekamy na Was!
|