Na dzień Kobiet zapraszamy do 'Bodymaniaka'
2013-03-07 12:49:06

8 Marca wszystkie Panie wchodzą na siłownię za darmo!! Natomiast w sobotę 9 marca zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet w Klubie Sportowym 'Bodymaniak'. Z okazji Święta Pań zorganizowaliśmy dla Was trzygodzinny maraton ZUMBY!


Zajęcia poprowadzi licencjonowana instruktorka Zumby Renata Jabłońska.
3 godziny szalonej zabawy i tysiące spalonych kalorii, nie możecie tego przegapić! Zaczynamy o godzinie 17:30!

zumba1.jpg


zumba2.jpg

 

UWAGA: 8 Marca wszystkie Panie wchodzą na siłownię za darmo!!

Czekamy na Was!






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13456