Weszli do środka, wyważając drzwi
2013-03-07 09:39:30

We wtorek 5 marca w Działoszycach przy ulicy Partyzantów doszło do włamania. Nieustaleni dotąd sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, wyważyli drzwi wejściowe i dostali się do środka mieszkania.


Ich łupem padła butla gazowa, dekoder do telewizji cyfrowej, pieniądze w kwocie 330 złotych oraz żelazako. Straty oszacowano na 780 złotych. 



 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13451