Weszli do środka, wyważając drzwi 2013-03-07 09:39:30
We wtorek 5 marca w Działoszycach przy ulicy Partyzantów doszło do włamania. Nieustaleni dotąd sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, wyważyli drzwi wejściowe i dostali się do środka mieszkania.
Ich łupem padła butla gazowa, dekoder do telewizji cyfrowej, pieniądze w kwocie 330 złotych oraz żelazako. Straty oszacowano na 780 złotych.
|
|
|