Kazimierski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe do wzięcia udziałi w eliminacjach powiatowych do 58 Ogólnopolskiego Konkursu recytatorskiego, który odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 10.00 w KOK.
Konkurs przeprowadzony zostanie w formie czterech odrębnych turniejów:
- turniej recytatorski
- turniej poezji śpiewanej
- turniej teatrów jednego aktora
- turniej "Wywiedzione ze słowa".

Regulamin konkursu oraz druki kart uczestnictwa do pobrania w Kazimierskim Ośrodku Kultury lub na stronie www.tkt.art.pl.
Zgłoszenia do 3 kwietnia przyjmuje Kazimierski Ośrodek Kultury ul. 1 Maja 16, nr tel. 41 3501099