Pińczowscy diabetycy spotkali się w PSCK
2013-03-05 12:52:22

W piątek 1 marca w PSCK spotkali się członkowie pińczowskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dla licznego grona słuchaczy wykład na temat celowości samokontroli w cukrzycy przedstawiła lekarz diabetolog Małgorzata Majsterkiewicz.


Na spotkaniu pojawił się również dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie Tomasz Swat. Przestrzegał przed oszustwami, na jakie są narażone są osoby starsze.

diabetycy_psck1.jpg

diabetycy_psck2.jpg

diabetycy_psck3.jpg

diabetycy_psck4.jpg

Odbyło się również spotkanie organizacyjne Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w trakcie którego p. Bożena Szatkowska-Mostek wyjaśniła zasady działania UTW oraz zakres tematyczny planowanych zajęć, a także przedstawiła status prawny UTW.
źródło www.psck.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13434