Czekając na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę, Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju w miniony czwartek 28 lutego zorganizowało zajęcia plastyczne. Tematem tego spotkania było wykonanie kwiatów zwiastujących przyjście wiosny.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej ze Zborowa ochoczo i z uśmiechem na twarzy zabrały się od razu do pracy pod okiem opiekunów: Barbary Ratusznik i Anny Kopackiej.Celem zajęć plastycznych w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju było rozwijanie twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości oraz poznawanie różnych technik plastycznych.

Na zakończenie każde dziecko wyszło z wykonanym przez siebie pięknym i kolorowym kwiatem.
źródło: www.solec-zdroj.eu