25 butelek wódki padło łupem złodzieja w gminie Michałów
2013-03-04 09:00:17

W czasie od 2 marca około godziny 16 do 3 marca do godziny 15.35 w jednej z miejscowości w gminie Michałów w powiecie pińczowskim doszło do włamania i kradzieży.


Nieznani sprawcy wybili szybę w drzwiach balkonowych domu, dzięki czemu dostali się do wnętrza budynku. Złodzieje zabrali 8 sztuk grzejników panelowych, 25 butelek wódki oraz piłę. Poszkodowany 72-letni mężczyzna wycenił szkody na 4100 złotych. 



 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13421