Złodziej na oddziale położniczym 2013-03-02 10:56:50
Wczoraj, 1 marca, na oddziale położniczym szpitala w Busku-Zdroju została okradziona 29-letnia kobieta. Łupem złodzieja padł portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, pieniędzmi w kwocie 80 zł, a także telefon komórkowy.
Skradzione rzeczy znajdowały się na szafce przy łóżku. Straty oszacowano na 100 zł.
|
|
|