Złodziej na oddziale położniczym
2013-03-02 10:56:50

Wczoraj, 1 marca, na oddziale położniczym szpitala w Busku-Zdroju została okradziona 29-letnia kobieta. Łupem złodzieja padł portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, pieniędzmi w kwocie 80 zł, a także telefon komórkowy.


Skradzione rzeczy znajdowały się na szafce przy łóżku. Straty oszacowano na 100 zł.



 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13419