Kradzież w Dzierążni 2013-03-01 09:40:51
W miejscowości Dzierążnia w gminie Działoszyce wczoraj, 28 lutego, około godziny 9.30 doszło do kradzieży. Trzech sprawców, dotąd nieustalonych, przedstawiło kobiecie ofertę sprzedaży węgla.
Kiedy dwóch z nich omawiało z pokrzywdzoną daną ofertę w kuchni, trzeci dokonał kradzieży. Z torebki znajdującej się za szafą zabrał pieniądze w kwocie 5820 zł, telefon komórkowy wartości 100 zł, trzy dowody osobiste. Złodzieje mieli około 30 lat.
|
|
|