Znaleźli przy 19-latku ponad 40 gramów marihuany
2013-02-27 14:12:33

Włoszczowscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Krasocin, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 42 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie podejrzewali, że 19-letni mieszkaniec gminy Krasocin może posiadać narkotyki.

 narkotyki1.jpg

Wczoraj podczas legitymowania znaleźli przy nim 4 torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Mężczyzna, aby ukryć „towar”, schował go w swojej odzieży. W miejscu zamieszkania 19-latka, w piwnicy policjanci znaleźli 26 woreczków z suszem koloru zielonego,  prawdopodobnie marihuaną oraz wagę elektroniczną.

 narkotyki2.jpg

Stróże prawa zabezpieczyli łącznie około 42 gramów suszu.  Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki do laboratorium. Dzisiaj będzie on doprowadzany do prokuratury. Grozi mu nawet 3 lata więzienia. 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13396