Wypadek w Słupi. Skasowane auto, jedna osoba w szpitalu
2013-02-23 17:20:20

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 15 na prostym odcinku drogi krajowej 73 w miejscowości Słupia gm. Pacanów.


Jadący od strony Tarnowa samochód osobowy honda z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i dwukrotnie odbijając się od skarp rowu odwadniającego zatrzymał się w nim około 50 metrów od miejsca gdzie wypadł z jezdni.

wypadek_slupia001.jpg

wypadek_slupia002.jpg

wypadek_slupia003.jpg

wypadek_slupia004.jpg 

Jeden z pasażerów odwieziony został do szpitala. Pozostałym dwóm mężczyznom jadącym pojazdem nic się nie stało. Po przebadaniu i opatrzeniu przez załogę karetki pogotowia okazało się, że nie wymagają hospitalizacji.

Przyczyny wypadku ustalają policjanci z KPP Busko, usuwali skutki zdarzenia i zabezpieczali jego miejsce strażacy z OSP Pacanów i JRG Busko.

/Robert Gwóźdź/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13362