Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 15 na prostym odcinku drogi krajowej 73 w miejscowości Słupia gm. Pacanów.
Jadący od strony Tarnowa samochód osobowy honda z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i dwukrotnie odbijając się od skarp rowu odwadniającego zatrzymał się w nim około 50 metrów od miejsca gdzie wypadł z jezdni.



Jeden z pasażerów odwieziony został do szpitala. Pozostałym dwóm mężczyznom jadącym pojazdem nic się nie stało. Po przebadaniu i opatrzeniu przez załogę karetki pogotowia okazało się, że nie wymagają hospitalizacji.
Przyczyny wypadku ustalają policjanci z KPP Busko, usuwali skutki zdarzenia i zabezpieczali jego miejsce strażacy z OSP Pacanów i JRG Busko.
/Robert Gwóźdź/