Likwidacja wyrobów zawierających azbest
2013-02-23 12:06:46

Mając na względzie konieczność systematycznego likwidowania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Busko-Zdrój, Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przeprowadził przetarg na wyłonienie firmy, która będzie realizować to zadanie w 2013 roku. Aktualny etap przetargu to formalno-prawne procedury pozwalające na podpisanie stosownej umowy.

Zakłada się, że jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku możliwe będzie rozpoczęcie odbioru wyrobów zawierających azbest od właścicieli poszczególnych nieruchomości.


W związku z koniecznością przygotowania wniosku o dofinansowanie przedmiotowego zadania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, wyznacza się termin do 15 kwietnia 2013 roku na złożenie w tut. Urzędzie deklaracji przystąpienia do programu usuwania odpadów zawierających azbest w 2013 roku.

Druk deklaracji dostępny jest w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, pokój nr 3 lub na stronie internetowej www.umig.busko.pl

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13357