Zaproszenie w szeregi orkiestry
2013-02-22 15:24:50


URZĄD GMINY NOWY  KORCZYN oraz Orkiestra Dęta im. Jana III Sobieskiego ogłasza nabór dla dziesięcioletnich i starszych, dziewcząt i chłopców.Wszystkich chętnych do rozwijania umiejętności muzycznych zapraszamy w szeregi orkiestry.



 Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 marca 2013 r. w Budynku Organistówki w Nowym Korczynie.

Więcej informacji po godz. 15.00  tel. 506 869 116


plakat_orkiestra.jpg

Z otwartymi rękami czekamy na nowych członków orkiestry !!!

/Serwis Informacyjny UG/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13349