Zaproszenie w szeregi orkiestry 2013-02-22 15:24:50
URZĄD GMINY NOWY KORCZYN oraz Orkiestra Dęta im. Jana III Sobieskiego ogłasza nabór dla dziesięcioletnich i starszych, dziewcząt i chłopców.Wszystkich chętnych do rozwijania umiejętności muzycznych zapraszamy w szeregi orkiestry.
Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 marca 2013 r. w Budynku Organistówki w Nowym Korczynie.
Więcej informacji po godz. 15.00 tel. 506 869 116
Z otwartymi rękami czekamy na nowych członków orkiestry !!!