O G Ł O S Z E N I E
Gminny Ośrodek Kultury
w Nowym Korczynie
zaprasza dzieci i młodzież szkół
podstawowych, gimnazjum i absolwentów
do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego
o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn
Miejsce turnieju:
Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Rozpoczęcie turnieju:
sobota 23 lutego 2013 r. o godz. 10.00
Za pierwsze trzy miejsca:
PRZEWIDZIANE NAGRODY RZECZOWE i DYPLOMY
Zgłoszenia do udziału przyjmują: nauczyciele
w-f w szkołach oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Każdy uczestnik powinien posiadać obuwie zmienne oraz przedstawić zgodę rodziców
do udziału w w/w turnieju.
>>ZGODA RODZICÓW
/Serwis Informacyjny UG/