Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn
2013-02-21 18:04:15

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie zaprasza dzieci i młodzież  szkół podstawowych, gimnazjum i absolwentów do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn Miejsce turnieju: Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie Rozpoczęcie turnieju: sobota 23 lutego 2013 r. o godz. 10.00



O G Ł O S Z E N I E
Gminny Ośrodek  Kultury  
w Nowym Korczynie

zaprasza dzieci i młodzież  szkół
podstawowych, gimnazjum i absolwentów
do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego
o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn
Miejsce turnieju:
Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Rozpoczęcie turnieju:
sobota 23 lutego 2013 r. o godz. 10.00
Za pierwsze trzy miejsca:
PRZEWIDZIANE NAGRODY RZECZOWE i DYPLOMY
Zgłoszenia do udziału przyjmują: nauczyciele
w-f w szkołach oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Każdy uczestnik powinien posiadać obuwie zmienne oraz przedstawić zgodę rodziców
do udziału w w/w turnieju.

 >>ZGODA RODZICÓW

/Serwis Informacyjny UG/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13341