Na leczenie dla Zuzi
2013-02-20 16:58:06

W minioną sobotę w karczmie "U chłopa" w Busku-Zdroju został zorganizowany koncert, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Zuzi Stachowicz. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przyszło bardzo dużo osób, którym los dziewczynki nie jest obojętny. Podczas imprezy zebrano 1580 złotych!


W puszkach, do których zbierano pieniądze oprócz drobnych, znalazło się kilka "stówek" oraz "pięćdziesiątek". Akcję wsparli również motocykliści z Klubu Motocyklowego Reapers Of Life MC Poland. Dwa dni wcześniej komitet "Dla serca od serca", który zbiera pieniądze na leczenie Zuzi, podczas koncertu walentynkowego przeprowadził zbiórkę wśród kuracjuszy. Tym samym zyskano 800 złotych, które zasilą konto chorej dziewczynki.

 koncert01.jpg

koncert04.jpg 

Zbiórki są przeprowadzane także poza granicami naszego kraju. W Londynie, podczas "Balu u wróżek", zebrano 3 tysiące funtów. Kiermasze, koncerty, zbiórki na ulicach, członkowie Komitetu zapowiadają, że to nie koniec pomysłów i inicjatyw, które są podejmowane z myślą o zdrowiu małej mieszkanki Buska.

 koncert02.jpg

koncert03.jpg 

Na początku 2013 roku lekarze wykryli u Zuzi guza w jamie brzusznej. Aby Zuzia wróciła do zdrowia po zakończeniu leczenia w Polsce musi poddać się terapii leczenia przeciwciałami w Niemczech. Koszt pobytu w klinice wynosi około 140 000 euro.Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji "WYSPY SZCZĘŚLIWE" PKO BP I Oddział w Krakowie.rach; 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 tytułem "ZUZIA STACHOWICZ".

Prosimy również o przekazywanie 1% podatku wypełniając zeznanie roczne PIT-wpisując KRS.0000 22 54 43 - jako cel szczegółowy: "ZUZIA STACHOWICZ" Każda złotówka to większe szanse na wyzdrowienie ZUZI.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13328