Bezpłatne badanie nerek
2013-02-19 10:41:32

Już w najbliższą niedzielę 24 lutego w Centrum Dializ przy ulicy Małogoskiej 27 w Jędrzejowie zostanie przeprowadzone bezpłatne badanie krwi pod kątem chorób nerek.


Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się w dniach 19-20 lutego w godzinach 10-15 pod numerami telefonów: 515-656-848, 515-656-858.Wymagane jest podanie numeru PESEL. Z badań będzie mogło skorzystać około 500 pełnoletnich osób. Akcję patronatem objęli starosta jędrzejowski oraz burmistrz Jędrzejowa.

Na chorobę nerek cierpi dziś prawie 4 miliony Polaków, większość nie zdaje sobie z tego sprawy. Chorobę można wykryć, badając mocz i krew. Tak niewiele trzeba, by być zdrowym. Zachęcamy do badań!

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13312