Kradzież w nowo wybudownym domu 2013-02-19 10:05:53
W nowo wybudowanym domu w Jędrzejowie pod koniec grudnia doszło do kradzieży. Straty oszacowano na 7000 zł.
Nikomu nieznani sprawcy dostali się do wnętrza budynku po wyłamaniu okna w ganku, a następnie drzwi. Z budynku zabrali spawarkę elektryczną, przedłużacz elektryczny siłowy z wtykami długości 35m, siedem arkuszy blachy trapezowej, dwa wełniane dywany.
|
|
|