Kradzież w nowo wybudownym domu
2013-02-19 10:05:53

W nowo wybudowanym domu w Jędrzejowie pod koniec grudnia doszło do kradzieży. Straty oszacowano na 7000 zł.





Nikomu nieznani sprawcy dostali się do wnętrza budynku po wyłamaniu okna w ganku, a następnie drzwi. Z budynku zabrali  spawarkę elektryczną, przedłużacz elektryczny siłowy z wtykami długości 35m, siedem arkuszy blachy trapezowej, dwa wełniane dywany.

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13310