Kradzież z automatów
2013-02-16 10:48:21

W okresie od 13 do 14 lutego w Busku -Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy na terenie Szpitala nieznany sprawca, w nieustalony dotychczas sposób, dostał się do wnętrza dwóch automatów do kawy. Z automatów zabrał pieniądze w łącznej kwocie 400 złotych.



 












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13299