13 stycznia b.r. po raz 21 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki było ratowanie życia dzieci oraz godna opieka medyczna seniorów.
Jak co roku, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu wspomógł akcję.

W Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury zaprezentowała swój wokalny występ uczennica klasy drugiej Technikum Żywienia - Gabriela Kocerba.
Oto nagranie z jej występu: