Walentynki w kinie
2013-02-11 09:26:03

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na 'Walentynki' w kinie. W dzień zakochanych 14 lutego 2013 o godzinie 16.30 odbędzie się specjalny seans filmowy. Zostanie on poprzedzony konkursami z nagrodami i innymi niespodziankami przygotowanymi specjalnie dla par jak i dla singli.


Spotkanie poprowadzi filmoznawca Andrzej Kozieja, który wybrał specjalnie na ten dzień film pt. „Jane Eyre”. Bezpłatne karty wstępu można odebrać w Domu Kultury - Centrum Informacji Turystycznej.  Zapraszamy zakochanych i tych co czekają na miłość.

walentynki_bsck1.jpg

Jane Eyre (2011) - kostiumowy , melodramat

Niepozorna guwernantka ze wzajemnością zakochuje się w swoim pracodawcy, jednak na drodze do ich szczęścia stanie skrywana przez mężczyznę straszliwa tajemnica.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13251