Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na 'Walentynki' w kinie. W dzień zakochanych 14 lutego 2013 o godzinie 16.30 odbędzie się specjalny seans filmowy. Zostanie on poprzedzony konkursami z nagrodami i innymi niespodziankami przygotowanymi specjalnie dla par jak i dla singli.
Spotkanie poprowadzi filmoznawca Andrzej Kozieja, który wybrał specjalnie na ten dzień film pt. „Jane Eyre”. Bezpłatne karty wstępu można odebrać w Domu Kultury - Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy zakochanych i tych co czekają na miłość.
Jane Eyre (2011) - kostiumowy , melodramat
Niepozorna guwernantka ze wzajemnością zakochuje się w swoim pracodawcy, jednak na drodze do ich szczęścia stanie skrywana przez mężczyznę straszliwa tajemnica.