Zajęcia bilarda dla dziewcząt i chłopców 2013-02-07 15:54:12
Urząd Gminy Nowy Korczyn oraz KS "WISŁA" ogłasza nabór dla dziewcząt i
chłopców z roczników 2000, 1999, 1998, 1997 i młodszych na zajęcia
bilarda organizowane przez "szkółkę".
Zajęcia odbywać się będą w budynku Klubu Sportowego "WISŁA" Nowy Korczyn. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 13 luty 2013 r. o godz. 17.00. Więcej informacji po godz. 15.00 tel. 506 869 116

/Serwis Informacyjny UG/
|
|
|