Zajęcia bilarda dla dziewcząt i chłopców
2013-02-07 15:54:12


Urząd Gminy Nowy Korczyn oraz KS "WISŁA" ogłasza nabór dla dziewcząt i
chłopców z roczników 2000, 1999, 1998, 1997  i młodszych na zajęcia
bilarda organizowane przez "szkółkę".







Zajęcia odbywać się będą w budynku Klubu Sportowego "WISŁA" Nowy Korczyn. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 13 luty 2013 r. o godz. 17.00.

Więcej informacji po godz. 15.00  tel. 506 869 116

plakat_bilard_news.jpg
 

/Serwis Informacyjny UG/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13244