Świetlica w Gackach już działa
2013-02-06 11:53:34

Od poniedziałku 4 lutego już oficjalnie działa nowa, wyremontowana placówka - świetlica w miejscowości Gacki Osiedle. Uroczystego otwarcia świetlicy dokonał Burmistrz Włodzimierz Badurak w obecności radnych Rady Miejskiej i przedstawicielki Rady Osiedla.


Remont i adaptacja pomieszczeń na świetlicę sfinansowała Gmina Pińczów przy udziale środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


gacki_swietlica1.jpg 

gacki_swietlica2.jpg 

gacki_swietlica3.jpg 

źródło. www.psck.pl



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13239