Świetlica w Gackach już działa
2013-02-06 11:53:34
Od poniedziałku 4 lutego już oficjalnie działa nowa, wyremontowana placówka - świetlica w miejscowości Gacki Osiedle. Uroczystego otwarcia świetlicy dokonał Burmistrz Włodzimierz Badurak w obecności radnych Rady Miejskiej i przedstawicielki Rady Osiedla.
Remont i adaptacja pomieszczeń na świetlicę sfinansowała Gmina Pińczów przy udziale środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
źródło. www.psck.pl
|