Okradał nagrobki 2013-02-06 11:34:32
Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, podejrzanego o okradanie nagrobków. Łupem sprawcy padały płyty granitowe oraz elementy z granitu i mosiądzu. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z IV Komisariatu Policji w Kielcach nad sprawa okradania nagrobków pracowali już od pewnego czasu. Efektem pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie wczoraj, na terenie Kielc 30-letniego mężczyzny, podejrzanego o okradanie nagrobków. Jak ustalili policjanci, łupem sprawcy padały granitowe płyty oraz elementy granitowe i mosiężne o łącznej wartości ok. 14 tys. zł. 30-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
|
|
|