Kradzież w chmielnickim komisie
2013-02-06 10:59:35
W nocy z niedzieli 3 lutego na poniedziałek z komisu samochodowego w Chmielniku skradziono samochód. Nieznani sprawcy dostali się na teren parkingu, ich łupem padł warty 17 tysięcy złotych seat leon.
|