Nabór chłopców na zajęcia piłki nożnej 2013-02-05 09:07:37
Urząd Gminy Nowy Korczyn, Szkółka Piłkarska "WISEŁKA" ogłasza nabór chłopców z roczników 2006,2005, 2004, 2003, 2002, 2001 na zajęcia piłki nożnej organizowane przez Szkółkę
Zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół w Nowym Korczynie na obiekcie KS "Wisła". Bliższych informacji udziela Arkadiusz Modzelewski tel. 668512932. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 12 lutego 2013 r. w Zespole Szkół w Nowym Korczynie o godz. 17.00.  /Serwis informacyjny UG/
|
|
|