Nabór chłopców na zajęcia piłki nożnej
2013-02-05 09:07:37

Urząd Gminy Nowy Korczyn, Szkółka Piłkarska "WISEŁKA" ogłasza nabór chłopców z roczników 2006,2005, 2004, 2003, 2002, 2001 na zajęcia piłki nożnej organizowane przez Szkółkę



Zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół w Nowym Korczynie na obiekcie KS "Wisła". Bliższych informacji udziela Arkadiusz Modzelewski tel. 668512932. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 12 lutego 2013 r. w Zespole Szkół w Nowym Korczynie o godz. 17.00.

 

 plakat_wiselka_2013.jpg

/Serwis informacyjny UG/



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13226