Zespół Teatru Ciut Frapującego pracuje nad nowym przedstawieniem. Tym razem będzie to czarna komedia na podstawie opowiadania C.B.Gilforda 'MORDERSTWO O PÓŁNOCY'.
Reżyseruje Wojciech Jurewicz, a obok niego na scenie zobaczymy Norberta Pawlika, Agnieszkę Smugę-Żeromińską, Martynę Strzelec, Marcina Błacha, Krzysztofa Broćka, Jerzego Znojka, Roberta Strzelca (debiut w szeregach TCF) oraz Piotra Błacha.
Ostatnia sztuka Teatru Ciut Frapującego „Emigranci” wg Sławomira Mrożka, która miała swoją premierę w październiku ubiegłego roku, zostanie zaprezentowana na deskach Chmielnickiego Centrum Kultury 17 lutego o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym nie udało się jeszcze obejrzeć tego spektaklu. Wstęp wolny.
źródło www.psck.pl