Przez okres trwania ferii zimowych w Świetlicy Środowiskowej działającej przy MGOPS organizowane były liczne konkursy i turnieje dla wychowanków świetlicy. Odbyły się m.in.: turniej w bilarda, w pingponga oraz w piłkarzyki.
Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy ciekawe nagrody. Grupa dzieci pod nadzorem opiekunów ulepiła największego bałwana w naszym mieście.

Dzieci bawiły się w różne zabawy oraz konkursy na śniegu.
źródło: www.mgops.busko.pl