Zimowy wypoczynek z MGOPS
2013-01-25 12:09:56

Przez okres trwania ferii zimowych w Świetlicy Środowiskowej działającej przy MGOPS organizowane były liczne konkursy i turnieje dla wychowanków świetlicy. Odbyły się m.in.: turniej w bilarda, w pingponga oraz w piłkarzyki.


Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy ciekawe nagrody. Grupa dzieci pod nadzorem opiekunów ulepiła  największego bałwana w naszym mieście.

 mgops_ferie01.jpg

mgops_ferie02.jpg 

mgops_ferie03.jpg 

mgops_ferie04.jpg 

mgops_ferie05.jpg 

Dzieci bawiły się w różne zabawy oraz konkursy na śniegu.

źródło: www.mgops.busko.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13177