Dzielnicowy z komisariatu w Stopnicy spotkał się z dziećmi, które ferie spędzają w gminie Gnojno. Stróż prawa przestrzegał najmłodszych przed skutkami lekkomyślnych i niebezpiecznych zachowań podczas zabaw i czuwał nad ich bezpieczeństwem.
Wczoraj, 23 stycznia, dzielnicowy uczestniczył w spotkaniu z dziećmi. Zostało ono zorganizowane wraz z proboszczem parafii w Gnojnie. Był kulig po lesie, ognisko i pieczenie kiełbasek, a także rozmowy o bezpiecznych formach spędzania wolnego czasu.


Funkcjonariusz zwrócił uwagę na zagadnienia związane z pieszymi uczestnikami ruchu drogowego. Celem spotkania było zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie zagrożeń oraz poprawa ich bezpieczeństwa.
źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl