Koło Gospodyń Wiejskich w Piasku Małym zaprasza dzieci na kilkugodzinne spotkanie w czasie ferii pod nazw± "Bezpiecznie i zdrowo" 26 stycznia 2013 o godzinie 14 w ¶wietlicy w Piasku Małym.
W programie m.in. filmy i prelekcje na temat bezpieczeństwa i zdrowia publicznego, quizy i konkursy z nagrodami, zabawy rytmiczne i tańce.
Mamy nadzieję, że bezpiecznie i z u¶miechem spędzimy przynajmniej jeden dzień ferii!
Współorganizatorami spotkania s±: Państwowa Inspekcja Pracy, Policja Kielce i Państwowa Straż Pożarna.