„Kobiety Aktywne Cyfrowo” - bezpłatne szkolenia
2013-01-22 13:02:11

Wyższa Szkoła Handlowa im. Bolesława Markowskiego w Kielcach zaprasza wszystkie kobiety w wieku 18-64 lat na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Kobiety Aktywne Cyfrowo". Głównym celem projektu jest wzrost kompetencji w obszarze ICT u 118 kobiet z powiatów: koneckiego, kieleckiego ziemskiego, buskiego, jędrzejowskiego, kazimierskiego, sandomierskiego, staszowskiego do końca czerwca 2014 r.


Projekt „Kobiety Aktywne Cyfrowo” będzie wszechstronnie rozwijał kompetencje ICT potwierdzone certyfikatami ECDL na różnych poziomach zaawansowania i o różnej tematyce min.: używanie wyszukiwarek stron WWW, tworzenie stron WWW, zarządzanie projektami, tworzenia rysunków dwuwymiarowych 2D, obsługa poczty elektronicznej, tworzenie prezentacji, wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych, przetwarzanie tekstów, tworzenie baz danych.


Certyfikat ECDL jest honorowany w całej Europie!!!

Wykorzystanie ICT otwiera nowe możliwości kształcenia. Kobiety korzystające z ICT osiągają lepsze wyniki w szkole lub pracy, wzrasta ich pozycja na rynku pracy, zwiększa się pewność utrzymania zatrudnienia, zwiększają się szanse na rynku pracy w Europie i na świecie.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej projektu http://kobac.wsh-kielce.edu.pl/ lub pod numerem telefonu (41) 362 60 26

/Serwis Informacyjny UG Nowy Korczyn/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13156