Bardzo ślisko na drogach
2013-01-22 10:11:23

Ci, co dzisiaj wyszli z domu, już wiedzą, a ci, którzy jeszcze nie mieli okazji opuścić domowych pieleszy, jeśli tylko mogą, niech w domu zostaną.


Na ulicach i chodnikach  jest bowiem  bardzo ślisko. Śnieg wciąż pada, na drogach zalega pośniegowe błoto. Ostrożność powinni zachować nie tylko kierowcy, ale również piesi, ponieważ chodniki są śliskie,  a często, niestety, nieodśnieżone, pokryte lodem i nieposypane piaskiem. Nie trudno o wypadek. Wczoraj wieczorem na drogach w województwie świętokrzyskim zginęło dwóch pieszych. A śnieg wciąż pada i nie zanosi się na poprawę…








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13148