Bardzo ślisko na drogach 2013-01-22 10:11:23
Ci, co dzisiaj wyszli z domu, już wiedzą, a ci, którzy jeszcze nie mieli okazji opuścić domowych pieleszy, jeśli tylko mogą, niech w domu zostaną.
Na ulicach i chodnikach jest bowiem bardzo ślisko. Śnieg wciąż pada, na drogach zalega pośniegowe błoto. Ostrożność powinni zachować nie tylko kierowcy, ale również piesi, ponieważ chodniki są śliskie, a często, niestety, nieodśnieżone, pokryte lodem i nieposypane piaskiem. Nie trudno o wypadek. Wczoraj wieczorem na drogach w województwie świętokrzyskim zginęło dwóch pieszych. A śnieg wciąż pada i nie zanosi się na poprawę…
|
|
|