Wystawa poplenerowa
2013-01-21 11:30:17

W styczniu i lutym PSCK przygotowało kolejną wystawę dla miłośników malarstwa. Wystawa Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego 'W sielskiej dolinie' to prezentacja prac grupy artystów - sympatyków Ziemi Pińczowskiej - pochodzących z całej Polski. Wielu z nich uczestniczyło wcześniej w plenerach malarskich organizowanych w Pińczowie, co zaowocowało zachwytem i miłością do Ponidzia.


Natomiast wystawy naszych rodzimych artystów powędrowały w świat, gdzie będzie się nimi zachwycać szersze grono koneserów sztuki. Wystawa pięćdziesięciu obrazów Andrzeja Kozery, powstałych na ogólnopolskich plenerach malarskich, trafiła do Centrum Kultury w Ożarowie.

 wystawa_poplenerowa1.jpg


„Wspomnienie” – wystawa Pawła Kisielewskiego, którą do niedawna można było jeszcze oglądać w naszej galerii, jest teraz prezentowana w Centrum Kultury w Chmielniku. To dobra wiadomość, szczególnie dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć jej w Pińczowie.

źródło: www.psck.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13140