Wypoczynek zimowy dla dzieci z naszej gminy
2013-01-21 08:43:34

Gmina Nowy Korczyn wspólnie ze Związkiem Harcerstwa Polskiego oraz
Związkiem Zawodowym Centrum Narodowe Młodych Rolników zorganizowała w
okresie tegorocznych ferii wypoczynek zimowy dla 72 dzieci z terenu
gminy Nowy Korczyn.



W niedzielę 13 stycznia do Zakopanego wyjechała grupa 43 osób. Wyjazd zorganizował Związek Harcerstwa Polskiego dzięki pomocy Wiceminister Obrony Narodowej Beaty Oczkowicz oraz wicewojewody Grzegorza Dziubka.

Zimowisko_Zakopane_2013.JPG

Z kolei na bezpłatne zimowisko do Białego Dunajca wyruszyła 17 stycznia 29-osobowa grupa dzieci, których co najmniej jeden rodzic był ubezpieczony w KRUS. Organizatorem tego wyjazdu był Łukasz Durnaś ze Związku Zawodowego Centrum Narodowe Młodych Rolników przy współudziale gminy Nowy Korczyn, która pokryła koszty przejazdu dzieci na zimowisko.

Zimowisko_Bialy_Dunajec_2013.JPG

Życzymy dzieciom udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do domu.

/Serwis Informacyjny UG/



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13137