Włamanie do sklepu z elektroniką 2013-01-18 14:40:03
W nocy z wtorku 15 stycznia na środę 16, został okradziony jeden z buskich sklepów z elektroniką.
Złodzieje dostali się do środka po wybiciu szyby na tyłach budynku. Skradziono 30 laptopów, 25 aparatów fotograficznych, telefony i kamery. Straty oszacowano na około 100 tysięcy złotych.
|
|
|