Włamanie do sklepu z elektroniką
2013-01-18 14:40:03

W nocy z wtorku 15 stycznia na środę 16, został okradziony jeden z buskich sklepów z elektroniką.


Złodzieje dostali się do środka po wybiciu szyby na tyłach budynku. Skradziono 30 laptopów, 25 aparatów fotograficznych, telefony i kamery. Straty oszacowano na około 100 tysięcy złotych.


 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13131